Dnia 2021-10-17 16:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Villarreal i Osasuna zakończone wynikiem 1-2

Villarreal - Osasuna wynik spotkania 1-2. W dniu 2021-10-17 16:30 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal oraz Osasuna wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Lucas Torró 26' 0-1 Manu Sánchez Gerard Moreno 55' 1-1 Pedraza E. Ávila 87' 1-2

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 33'

Żółte kartki Osasuna: Sergio Herrera 30' David García 54' Unai García 60' Lucas Torró 86' Chimy Ávila 88'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania to Adrian Cordero Vega, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Villarreal zmierzy się już z BSC Young Boys, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Cadiz. Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Sevilla.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Étienne Capoue Sergio Herrera raz za razem zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że widowiska przynudzają. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Villarreal oraz Osasuna z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de la Cerámica.