Spotkanie Villarreal kontra Getafe zakończone wynikiem 1-0

Villarreal kontra Getafe, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-11-07 13:00 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Getafe.

Pierwsza połowa meczu między Villarreal a Getafe zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Manu Trigueros 10' 1-0 Paco Alcácer

Żółte kartki Villarreal: Raúl Albiol 70'

Żółte kartki Getafe: Jaime Mata -5' Mauro Arambarri 52'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Villarreal stanie naprzeciw Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Manchester United i Barcelona. Kolejno natomiast Getafe zmierzy się z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Athletic Club.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Raúl Albiol Jaime Mata nieraz zapewniły własnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania nudne. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, spektakularne bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazśledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Villarreal oraz Getafe i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio de la Cerámica.