Mecz Villarreal vs Atletico Madrid zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-01-09 20:00

Villarreal vs Atletico Madrid wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal a Atletico Madrid wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-01-09 20:00 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Villarreal a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Á. Correa 10' 0-1 Pau Torres 29' 1-1 Alberto Moreno 58' 2-1 Gerard Moreno G. Kondogbia 67' 2-2

Żółte kartki Villarreal:

Żółte kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia 71' Geoffrey Kondogbia 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia 90'

Główny sędzia spotkania to Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Mallorca i Real Betis natomiast Atletico Madrid z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Valencia.

Coraz częściej oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Geoffrey Kondogbia nieraz zaserwowały własnym entuzjastom wiele wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz bramki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Villarreal i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.