Mecz pomiędzy Elche oraz Villarreal dnia 2022-01-16 13:00 - 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Elche a Villarreal zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-01-16 13:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Elche a Villarreal.

Gole strzelali: L. Boyé 78' 1-0 Gumbau

Żółte kartki Elche: Gonzalo Verdú 10' Johan Mojica 87' Pere Milla 90' Diego Gonzalez 90'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 81' Vicente Iborra 90' Étienne Capoue 90'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Elche zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Alaves. Kolejno natomiast Villarreal z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Real Madrid.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Gonzalo Verdú Dani Parejo częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to widowiska nudne. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Elche oraz Villarreal z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.