Na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2022-03-12 17:30 odbył się mecz Villarreal kontra Celta Vigo - wynik końcowy 1-0

Villarreal kontra Celta Vigo, wynik 1-0. Dnia 2022-03-12 17:30 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Villarreal i Celta Vigo.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal i Celta Vigo wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Dani Parejo 64' 1-0 Manu Trigueros

Żółte kartki Villarreal: Vicente Iborra 34'

Żółte kartki Celta Vigo: Franco Cervi -5' Javi Galán 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny arbiter spotkania - Santiago Jaime. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Villarreal stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Cadiz i Levante natomiast Celta Vigo z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Espanyol.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak Vicente Iborra Franco Cervi raz za razem zagwarantowały wspaniałym fanom wiele emocji. Natrafiamy na efektowne gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Villarreal i Celta Vigo jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.