Mecz między Cadiz i Villarreal na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2022-03-20 15:15 - 1-0

Cadiz vs Villarreal zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2022-03-20 15:15 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Cadiz a Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz i Villarreal wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Sobrino 90' 1-0 Lucas Pérez

Żółte kartki Cadiz: Anthony Lozano 31' Oussama Idrissi 48' Fede San Emeterio 55'

Żółte kartki Villarreal: Pau Torres 31' Étienne Capoue 48'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cadiz zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Betis i Barcelona a Villarreal podejmie Levante. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Athletic Club.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Anthony Lozano Pau Torres nieustannie zapewniają własnym kibicom wiele wrażeń. Walki między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania nudne. Bardzo często obserwujemy zapadające w pamięć asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Cadiz i Villarreal jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.