Na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2022-04-16 19:00 odbyło się spotkanie między Getafe oraz Villarreal: wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu między Getafe a Villarreal zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-16 19:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Getafe a Villarreal.

Gole strzelali: Gerard Moreno 7' 0-1 Paco Alcácer Manu Trigueros 16' 0-2 Gerard Moreno E. Ünal 63' 1-2 M. Olivera

Żółte kartki Getafe: Damián Suárez 20' Mauro Arambarri 60'

Żółte kartki Villarreal:

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Getafe stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Villarreal zmierzy się z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool oraz Alaves.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe potyczki ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Damián Suárez wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między graczami z ligi są zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Getafe i Villarreal jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.