Na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2022-05-15 17:30 miało miejsce spotkanie Villarreal vs Real Sociedad - 1-2

Villarreal vs Real Sociedad, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Villarreal oraz Real Sociedad zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Villarreal i Real Sociedad.

Gole strzelali: F. Coquelin 43' 1-0 Dani Parejo A. Isak 56' 1-1 Gorosabel Martín Zubimendi 73' 1-2

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 68' Raúl Albiol 77' Giovani Lo Celso 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Joseba Zaldúa 2' Alexander Isak 82'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Villarreal zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i . Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Juan Foyth Joseba Zaldúa nieraz zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Villarreal oraz Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio de la Cerámica.