Getafe kontra Villarreal, wynik spotkania 0-0

Dnia 2022-08-28 15:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Getafe i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Getafe a Villarreal wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Djené 3'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 39' Raúl Albiol 44' Francis Coquelin 73' Alfonso Pedraza 90' Pau Torres 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny arbiter spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Osasuna. Kolejno natomiast Villarreal z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Real Betis.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Djené Dani Parejo wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Getafe oraz Villarreal oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.