Spotkanie Villarreal vs Sevilla zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-09-18 14:15

Villarreal vs Sevilla, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-09-18 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się Villarreal oraz Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal a Sevilla wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: Óliver Torres 8' 0-1 Isco Álex Baena 51' 1-1

Żółte kartki Villarreal: Alejandro Baena 41'

Żółte kartki Sevilla: Bono 26' Marcos Acuña 38' Nemanja Gudelj 45' José Ángel Carmona 60' Alex Telles 69'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Austria Vienna oraz Real Sociedad. Kolejno natomiast Sevilla zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz Athletic Club.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Alejandro Baena Bono wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom wiele wspaniałych emocji. Walki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, rzadko bywa, iż spotkania nas nudzą. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, książkowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Villarreal i Sevilla z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.