Dnia 2022-11-06 17:30 odbył się mecz Villarreal vs Mallorca zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2022-11-06 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Villarreal a Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Villarreal i Mallorca zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 32' 0-1 G. González A. Ndiaye 75' 0-2 V. Muriqi

Żółte kartki Villarreal: Samuel Chukwueze 49' Alberto Moreno 58' Alejandro Baena 64' Pau Torres 75'

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 41' Giovanni González 47' Kang-in Lee 55' Dani Rodríguez 60' Vedat Muriqi 71' Jaume Costa 83'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Villarreal stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Santa Amalia i Valencia. Kolejno natomiast Mallorca z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Autol i Getafe.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Samuel Chukwueze Iddrisu Baba częstokroć zaserwowały wspaniałym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Walki między drużynami bywają zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Villarreal i Mallorca w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.