Na obiekcie Estadio de la Cerámica dnia 2023-01-07 15:15 odbył się mecz Villarreal vs Real Madrid - końcowy wynik 2-1

Villarreal vs Real Madrid 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal a Real Madrid wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-01-07 15:15 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Villarreal a Real Madrid.

Gole strzelali: Yeremy Pino 47' 1-0 Gerard Moreno K. Benzema 60' 1-1 Gerard Moreno 63' 2-1

Żółte kartki Villarreal: Pau Torres 16' Raúl Albiol 75' Pepe Reina 90' Alejandro Baena 90'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Girona i Rayo Vallecano natomiast Real Madrid zmierzy się z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Real Sociedad.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Pau Torres Eduardo Camavinga nader często zagwarantowały wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy ostre faule, wspaniałe asysty oraz gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki przynudzają. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal oraz Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio de la Cerámica.