Mecz Sevilla - Villarreal, wynik 2-1

Sevilla - Villarreal, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Sevilla i Villarreal zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-04-23 19:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 30 pomiędzy Sevilla a Villarreal.

Gole strzelali: Rafa Mir 34' 1-0 Suso Pau Torres 55' 1-1 Y. En-Nesyri 90' 2-1 I. Rakitić

Żółte kartki Sevilla: Erik Lamela 85'

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 70' Aïssa Mandi 73'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny arbiter spotkania - Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sevilla stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Girona oraz Espanyol natomiast Villarreal podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Valencia.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Erik Lamela Juan Foyth często sprawiają własnym stałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, bezlitosne faule, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami bywają zajadłe, rzadko zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Sevilla i Villarreal i ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.