Spotkanie Villarreal vs Celta Vigo dnia 2023-04-30 14:15 na stadionie Estadio de la Cerámica: 3-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Villarreal a Celta Vigo wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-04-30 14:15 na stadionie Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się Villarreal i Celta Vigo.

Gole strzelali: N. Jackson 2' 1-0 Yeremy Pino N. Jackson 12' 2-0 G. Lo Celso J. Strand Larsen 29' 2-1 Ramón Terrats 70' 3-1 Yeremy Pino

Żółte kartki Villarreal: Étienne Capoue 22'

Żółte kartki Celta Vigo: Haris Seferović 25' Kevin Vázquez 45' Unai Núñez 49' Renato Tapia 54'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Girona. Kolejno natomiast Celta Vigo z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Athletic Club.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Étienne Capoue Haris Seferović niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Villarreal oraz Celta Vigo z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio de la Cerámica.