Back to Top

Strona kibiców Villarreal

Villarreal - Valencia zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Villarreal kontra Valencia, wynik końcowy 1-0

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący pojedynek piłkarski pomiędzy drużynami Villarreal i Valencia, który odbył się na Estadio de la Cerámica w ramach 29. kolejki La Liga. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po trafieniu, które padło po przerwie, po tym jak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Wspaniała atmosfera na stadionie oraz dynamiczna gra obu zespołów sprawiły, że kibice do samego końca nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Real Betis vs Villarreal, wynik końcowy 2-3

Mecz między Real Betis oraz Villarreal zakończony wynikiem 2-3 na obiekcie Estadio Benito Villamarín dnia 2024-03-10 20:00

Wczorajszy wieczór na Estadio Benito Villamarín obfitował w emocje podczas meczu pomiędzy drużynami Real Betis i Villarreal w ramach 28. kolejki La Liga. Po zaciętym starciu, to goście zdołali wywieźć pełną pulę punktów, pokonując gospodarzy 3-2. Mecz, który odbył się o 20:00, dostarczył kibicom mnóstwo niezapomnianych momentów, a wynik na przerwę wskazywał na zaciętą walkę, zakończoną zwycięstwem Villarreal.

Mecz pomiędzy Villarreal vs Granada CF, wynik końcowy 5-1

Villarreal vs Granada CF, wynik spotkania 5-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Granada CF w ramach 27. kolejki La Ligi dostarczył kibicom mnóstwo emocji i bramek. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 13:00 na Estadio de la Cerámica, zakończyło się spektakularnym zwycięstwem gospodarzy 5-1. Villarreal już do przerwy prowadziło 3-0, dominując rywali na własnym boisku.

Real Sociedad vs Villarreal wynik 1-3

Spotkanie między Real Sociedad i Villarreal zakończone wynikiem 1-3 na obiekcie Reale Arena

W ostatnim spotkaniu La Ligi drużyna Real Sociedad podejmowała Villarreal w Reale Arena. Mecz, który odbył się 23 lutego o godzinie 20:00, zakończył się zwycięstwem gości 3-1. Villarreal prowadził 1-0 po pierwszej połowie, a w drugiej części spotkania potwierdził swoją przewagę, zdobywając kolejne dwie bramki. Real Sociedad nie zdołała odrobić strat, a Villarreal sięgnęło po cenne trzy punkty w 26. kolejce La Ligi.

Mecz Villarreal - Getafe zakończony wynikiem 1-1

Villarreal kontra Getafe, wynik spotkania - 1-1

W meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga drużyny Villarreal i Getafe podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Spotkanie odbyło się 16 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 na Estadio de la Cerámica. Pomimo prowadzenia Getafe po pierwszej połowie, ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała sięgnąć po pełną pulę, co przyczyniło się do podziału punktów.

Alaves kontra Villarreal, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Alaves kontra Villarreal, wynik 1-1

W sobotnim starciu w ramach 24. kolejki La Liga drużyny Alaves i Villarreal podzieliły się punktami po remisowym meczu zakończonym wynikiem 1-1. Spotkanie odbyło się na Estadio de Mendizorroza w dniu 10 lutego 2024 roku o godzinie 13:00. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała wypracować sobie przewagi nad rywalem, co zaowocowało podziałem punktów na koniec gry.

Mecz pomiędzy Villarreal vs Cadiz 0-0

Villarreal vs Cadiz, wynik spotkania: 0-0

W dniu 4 lutego 2024 roku na Estadio de la Cerámica odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Villarreal i Cadiz w ramach 23. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a wynik na przerwę także wskazywał na brak bramek. Mecz odbył się 4 dni temu.

Mecz pomiędzy Villarreal vs Mallorca, wynik 1-1

Villarreal kontra Mallorca, wynik meczu: 1-1

W meczu La Liga pomiędzy Villarreal i Mallorca doszło do zaciętej rywalizacji, która zakończyła się remisem 1-1. Mecz odbył się w Estadio de la Cerámica, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Czy udało się komuś odwrócić losy spotkania w drugiej połowie? Czy drużyna gości zdołała odrobić straty i wywalczyć cenny punkt? Sprawdź wyniki, by poznać szczegóły tej emocjonującej rywalizacji!

Mecz Las Palmas vs Villarreal wynik 3-0

Mecz Las Palmas vs Villarreal dnia 2024-01-13 13:00: 3-0

Dziś przygotowaliśmy dla Was relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas i Villarreal, który odbył się w ramach 20. kolejki La Liga. Spotkanie miało miejsce w Estadio de Gran Canaria o godzinie 13:00. Ostateczny wynik to 3-0, a już na przerwę drużyna gospodarzy prowadziła 1-0. Zapraszamy do lektury pełnej relacji!