Dnia 2023-09-24 14:15 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz między Rayo Vallecano i Villarreal: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Villarreal wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-24 14:15 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Rayo Vallecano a Villarreal.

Gole strzelali: A. Sørloth 15' 0-1 Álex Baena Kike Pérez 16' 1-1 Unai López

Żółte kartki Rayo Vallecano: Álvaro García 18' Sergio Camello 63'

Żółte kartki Villarreal: Alberto Moreno 62' Santi Comesaña 73' Alberto Moreno 77'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Villarreal: Alberto Moreno 77'

Główny arbiter meczu to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Mallorca i Sevilla. Kolejno natomiast Villarreal z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Rennes.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Álvaro García Alberto Moreno nader często zaserwowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, że są to widowiska drętwe. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Rayo Vallecano i Villarreal oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio de Vallecas.