Na stadionie Power Horse Stadium odbył się mecz Almeria kontra Villarreal zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Almerią i Villarrealem dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie, które odbyło się 21 kwietnia o godzinie 14:15 na Power Horse Stadium, zakończyło się zwycięstwem Villarreal 2:1. Drużyny prezentowały wysoki poziom futbolu, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację.

Relacja z meczu piłki nożnej: Almeria vs. Villarreal

Dzisiaj na Power Horse Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Almeria i Villarreal w ramach 32. kolejki La Liga. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2-1, po emocjonujących 90 minutach rywalizacji.

Sprawozdanie z meczu:

Rozpoczęcie meczu było intensywne, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. W 25. minucie to jednak Villarreal wyszło na prowadzenie za sprawą Iliasa Akhomacha, który wykorzystał świetne podanie Alfonso Pedrazy i skierował piłkę do siatki, zaskakując bramkarza gospodarzy.

Gospodarze szybko odpowiedzieli, gdy w 30. minucie A. Lozano doprowadził do wyrównania. Była to bardzo wyrównana pierwsza połowa, z intensywną walką o każdą piłkę na środku boiska.

Druga połowa toczyła się pod znakiem wzmożonych starań obu drużyn o zdobycie kolejnego gola. W końcówce meczu, w 87. minucie, Largie Ramazani z drużyny Almerii otrzymał drugą żółtą kartkę i został ukarany czerwoną, co bardzo skomplikowało sytuację gospodarzy na boisku.

Ostatecznie to Villarreal wyszło zwycięsko z tego starcia, gdy w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, A. Sørloth zdobył bramkę na 1-2, po asyście Alberto Moreno. Gospodarze nie zdołali wyrównać, a goście cieszyli się z trzech cennych punktów.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, a sędzia Miguel Angel Ortiz Arias musiał sięgnąć po kilka kartek. Wśród zawodników Almerii żółte kartki obejrzał Jonathan Viera oraz Largie Ramazani, który ostatecznie opuścił boisko po czerwonej kartce. Z kolei w drużynie Villarreal kartki żółte zobaczyli Ilias Akhomach, Francis Coquelin, Filip Jörgensen oraz Kiko Femenía.

Wynik 1-2 na korzyść Villarreal pozwala im kontynuować dobrą passę w lidze. Następne mecze dla obu drużyn będą kolejnym sprawdzianem ich umiejętności. Almeria zmierzy się z Getafe, Rayo Vallecano oraz Real Betis, natomiast Villarreal czekają starcia z Rayo Vallecano, Celtą Vigo oraz Sevillą.