Barcelona vs Villarreal, wynik meczu 3-5

W meczu 22. kolejki La Liga Barcelona podejmowała drużynę Villarreal w Estadi Olímpic Lluís Companys. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-5, choć po pierwszej połowie goście prowadzili 0-1. Zobaczymy, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Mecz pomiędzy drużynami: Barcelona (Gospodarz) przeciwko Villarreal (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Wspaniałe widowisko piłkarskie, jakiego dawno nie widziano na Estadi Olímpic Lluís Companys! Barcelona podejmowała Villarreal w emocjonującym starciu La Liga. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznej gry obu zespołów, zacięte pojedynki na środku boiska nie pozwalały przewidzieć, która drużyna zdobędzie przewagę. W 41. minucie Villarreal objęło prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Gerarda Moreno, który wykorzystał asystę A. Sørlotha.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu. W 54. minucie Ilias Akhomach podwyższył prowadzenie dla gości, co zmotywowało gospodarzy do zacieklejszej gry. Barcelona zdołała odpowiedzieć bramką zdobytą przez İ. Gündoğana w 60. minucie, zaś R. Lewandowski zapewnił wyrównanie w 68. minucie.

Niezwykłe zwroty akcji nie dawały kibicom ani chwili wytchnienia. Pedri w 68. minucie wprowadził swoją drużynę na prowadzenie, ale nieoczekiwanie E. Bailly wyrównał wynik na 3-3 w 71. minucie.

Ostatnie minuty meczu to prawdziwa ruletka emocji. Gonçalo Guedes zdobył bramkę dla Villarreal w 84. minucie, a A. Sørloth oraz José Luis Morales w doliczonym czasie gry ustalili wynik na 3-5, dając swojej drużynie zwycięstwo.

Mecz nie obył się bez kartek, czego dowodem są żółte kartki dla Oriola Romeu, Roberta Lewandowskiego i Ronalda Araújo z Barcelony oraz dla Alejandro Baena, Erica Bailly'ego, Yersona Mosquera i Jorge'a Cuenca z Villarreal. Czerwonych kartek nie było.

Wielkie brawa dla obu drużyn za wspaniałe widowisko, jakie zaprezentowały na boisku!

Następne mecze dla Barcelona: Osasuna, Alaves, Granada CF.

Następne mecze dla Villarreal: Cadiz, Alaves.