Mecz Las Palmas vs Villarreal dnia 2024-01-13 13:00: 3-0

Dziś przygotowaliśmy dla Was relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Las Palmas i Villarreal, który odbył się w ramach 20. kolejki La Liga. Spotkanie miało miejsce w Estadio de Gran Canaria o godzinie 13:00. Ostateczny wynik to 3-0, a już na przerwę drużyna gospodarzy prowadziła 1-0. Zapraszamy do lektury pełnej relacji!

La Liga: Las Palmas - Villarreal 3-0

W ostatnim meczu Las Palmas pokonało drużynę Villarreal 3-0 na Estadio de Gran Canaria. Mecz odbył się 13 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 w ramach 20 kolejki La Liga.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowity klimat.

Sędzia główny Javier Iglesias Villanueva, dbał o prawidłowy przebieg spotkania i nie dopuścił do nadmiernych fauli.

Las Palmas wyszło na prowadzenie już w 8. minucie meczu, gdy Kirian Rodríguez pokonał bramkarza Villarreal, zdobywając bramkę na 1-0 po asyście Alberto Moleiro.

Po przerwie, w 51. minucie Juanma Herzog podwyższył prowadzenie dla Las Palmas na 2-0, a Sandro Ramírez zanotował asystę przy tej bramce.

W 63. minucie ponownie Kirian Rodríguez trafił do siatki, ustalając wynik meczu na 3-0 po asyście Javi Muñoz.

W trakcie meczu sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn, sygnalizując niebezpieczne zagrania.

Następne mecze Las Palmas to starcia z Rayo Vallecano, Viking oraz Real Madrid, natomiast Villarreal zmierzy się z Mallorcą, Barceloną oraz Cadiz.