Mecz pomiędzy Villarreal i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0 dnia 2024-04-28 16:30 na stadionie Estadio de la Cerámica

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Rayo Vallecano, rozegrany w ramach 33. kolejki La Liga na Estadio de la Cerámica, zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-0. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Villarreal 1-0, jednak po przerwie drużyna gości nie była w stanie odrobić strat. Mecz miał miejsce 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:30, co oznacza, że od tego momentu minęło już ponad dobę.

Mecz Villarreal vs. Rayo Vallecano: Bezproblemowe zwycięstwo Gospodarzy 3-0

Estadio de la Cerámica gościło emocjonujące starcie między Villarrealem a Rayo Vallecano w ramach La Liga. Sędzia główny Pablo González Fuertes z Hiszpanii nadzorował ten pojedynek, który z pewnością zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Od pierwszych minut mecz trzymał w napięciu. Gospodarze z Villarreal szybko objęli prowadzenie po trafieniu A. Sørlotha w 18. minucie, z asystą Álexa Baeny. Rayo Vallecano próbowało odpowiedzieć, ale defensywa Gospodarzy trzymała się mocno. Wynik do przerwy wskazywał na minimalną przewagę Villarreal 1-0.

Druga połowa okazała się być jeszcze bardziej widowiskowa. Y. Mosquera podwyższył prowadzenie dla Gospodarzy w 69. minucie, ponownie po zagraniu Álexa Baeny. Kibice byli wniebowzięci grą swoich ulubieńców, a emocje sięgały zenitu.

Ale to nie koniec sił Gospodarzy! A. Sørloth ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem w 74. minucie, znowu z asystą Baeny, ustalając wynik meczu na 3-0 dla Villarreal.

W drugiej połowie emocji nie brakowało także w postaci kartek. Francis Coquelin oraz Raúl Albiol z Villarreal otrzymali żółte kartki, podczas gdy Ismaila Ciss z drużyny gości został ukarany w 78. minucie.

Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zdobyć czerwonej kartki. Villarreal triumfuje 3-0 nad Rayo Vallecano w meczu pełnym emocji i sportowej rywalizacji.

Następne spotkanie dla Villarreal to starcia z Celta Vigo, Sevillą i Gironą, podczas gdy Rayo Vallecano zmierzy się z Almerią, Valencią i Granadą CF. Kibice obu drużyn z niecierpliwością czekają na kolejne widowisko na boisku!