Spotkanie pomiędzy Rayo Vallecano oraz Villarreal zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-05-28 17:00 na stadionie Estadio de Vallecas

Rayo Vallecano - Villarreal 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano a Villarreal wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-05-28 17:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Rayo Vallecano a Villarreal.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 56' 1-0 Pep Chavarría Isi Palazón 63' 2-0 Santi Comesaña G. Lo Celso 83' 2-1 Pedraza

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 65' Raúl de Tomás 68' Alejandro Catena 90'

Żółte kartki Villarreal: Dani Parejo 40' Alfonso Pedraza 59' Yéremy Pino 68' Giovani Lo Celso 70' Nicolas Jackson 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny arbiter spotkania - Javier Iglesias Villanueva, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz a Villarreal zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Óscar Valentín Dani Parejo nierzadko zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Bardzo często trafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe asysty i bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Rayo Vallecano i Villarreal z ligi La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.