Spotkanie Real Madrid vs Villarreal, wynik końcowy 4-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Real Madrid a Villarreal zakończył się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 2-0 dla Realu. Mecz odbył się w ramach 17. kolejki La Liga na Estadio Santiago Bernabéu o godzinie 20:00.

Deszcz bramek na Estadio Santiago Bernabéu

17 grudnia 2023 roku kibice piłki nożnej mieli okazję obejrzeć widowiskowe starcie pomiędzy Realem Madryt a Villarrealem na Estadio Santiago Bernabéu. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy, którzy udowodnili swoją dominację na boisku. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a emocje sięgały zenitu wraz z każdą strzeloną bramką.

Błyskawiczny start gospodarzy

Po pierwszym gwizdku sędziego Jorge Figueroa Vazqueza, zawodnicy Realu Madryt ruszyli do ataku z determinacją w oczach. Już w 25. minucie Jude Bellingham otworzył wynik meczu, zdobywając spektakularną bramkę po asyście L. Modrića. Gospodarze nie zwalniali tempa i w 37. minucie Rodrygo podwyższył prowadzenie Realu Madryt, wykorzystując świetne podanie od Lucasa Vázqueza.

Po przerwie, w 54. minucie, José Luis Morales zdobył bramkę dla Villarreal, zmieniając nieco oblicze meczu. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 64. minucie to właśnie Brahim Díaz wpisał się na listę strzelców po asyście Fran Garcíi. Luka Modrić ustalił ostateczny wynik meczu, trafiając do siatki w 68. minucie.

Kartki na Villarreal

Mecz nie obył się bez emocji, o czym świadczy ilość żółtych kartek. Zawodnicy Villarreal otrzymali trzy żółte kartki, kolejno: Adrià Altimira w 67. minucie, Ilias Akhomach w 74. minucie i Étienne Capoue w 85. minucie.

Na czerwoną kartkę nie było stać zawodników żadnej z drużyn, co świadczy o zaciętości obu ekip w dążeniu do zwycięstwa.

Real Madryt udowodnił swoją wyższość na boisku, zdobywając 4 bramki i dominując przez większość meczu. Kibice na pewno mieli okazję do świętowania tego wieczoru, a zwycięstwo gospodarzy na pewno doda skrzydeł przed kolejnymi spotkaniami ligowymi.