Spotkanie Villarreal - Real Betis zakończone wynikiem 1-2 dnia 2023-08-13 17:30 na stadionie Estadio de la Cerámica

Dnia 2023-08-13 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 1. Zmierzyły się Villarreal i Real Betis.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Villarreal i Real Betis wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Ayoze Pérez 20' 0-1 Luiz Henrique Jorge Cuenca 61' 1-1 Álex Baena Willian José 90' 1-2 Y. Sabaly

Żółte kartki Villarreal: Aïssa Mandi 70'

Żółte kartki Real Betis: Borja Iglesias 27' Luiz Felipe 60' Guido Rodríguez 88'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny arbiter meczu - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal zmierzy się już z Mallorca, następne spotkania z drużynami Levante i Barcelona a Real Betis zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Rayo Vallecano.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Aïssa Mandi Borja Iglesias nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Bardzo często zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul dodające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Villarreal i Real Betis jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de la Cerámica.