Spotkanie między Villarreal oraz Valladolid na obiekcie Estadio de la Cerámica: końcowy wynik 1-2

Po pierwszej połowie meczu między Villarreal oraz Valladolid wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-04-15 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 29. Zmierzyły się Villarreal oraz Valladolid.

Gole strzelali: S. Amallah 2' 0-1 C. Larin J. El Yamiq 34' 0-2 S. Amallah É. Capoue 74' 1-2 G. Lo Celso

Żółte kartki Villarreal: Alfonso Pedraza 30'

Żółte kartki Valladolid: Selim Amallah 41' Monchu 56' Jordi Masip 69' Roque Mesa 87' Kike Pérez 90' Kenedy 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia meczu to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Villarreal stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Celta Vigo. Kolejno natomiast Valladolid zmierzy się z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Atletico Madrid.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Alfonso Pedraza Selim Amallah wielokrotnie zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska przynudzają. To też warto śledzić spotkania sportowe znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Villarreal oraz Valladolid w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio de la Cerámica.