Spotkanie Cadiz kontra Villarreal na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2023-09-01 17:30 - 3-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Cadiz i Villarreal wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-09-01 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Cadiz oraz Villarreal.

Gole strzelali: A. Sørloth 10' 0-1 Chris Ramos 18' 1-1 D. Machís 30' 2-1 D. Machís 50' 3-1 G. Escalante

Żółte kartki Cadiz: Chris Ramos 19' Iván Alejo 23' Luis Hernández 80' Fali 82' Rubén Alcaraz 86'

Żółte kartki Villarreal: Raúl Albiol 35' Jorge Cuenca 53' Alejandro Baena 61' Santi Comesaña 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Villarreal: Alfonso Pedraza 22'

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Cadiz stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Rayo Vallecano a Villarreal zmierzy się z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Panathinaikos oraz Rayo Vallecano.

Wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Chris Ramos Raúl Albiol stale serwują wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Często trafiamy na wyśmienite gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Cadiz i Villarreal i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.